Eötvös LogoÉrdi SzC Eötvös József SzakképzĹ‘ IskolájaOM203036 GYÁL Erdősor u 65

Esemény Naptár

Nyílt napok program
szakmai interaktív foglalkozás

2016. november 14-én 11.40 órakor iskolánkban rendhagyó bemutatkozóra várjuk szeretettel a leendő tanulóinkat. Az intézményünkben elsajátítható szakmákat mutatjuk be, ugyanakkor kipróbálhatják a tanulók magukat egy-egy szakmai fortély erejéig

2016 november 23-án 8.10 órától és 2016 december 13-án 8.10 órától nyílt napot tartunk, amelynek során iskolánkat mutatjuk be, ezt követően egy-egy tanítási órát látogathatnak meg a kedves érdeklődők.


Közlekedésbiztonság-technikai bemutató


Pápai Mihály, Gyál Város Polgármestere
szeptember 15-én délelőtt osztályfőnöki órákat
tartott iskolánkban


Ingyenes 300 órás nyelvi és 200 órás informatikai képzések az Érdi Szakképzési Centrum tagintézményeiben


Tájékoztató


Jelentkezési lap


Új vizsgaszabályzat a levelező tagozaton

Új órarend erre a képzésre itt érhető el


Bemutatkozik a MIMR project

A Napra Forgó, az Ibis Acam, a Leno Consulting és a Spoluprácoupre lepšiu budúcnosť örömmel ajánlja figyelmükbe új Európai Uniós „Music IMRadar” című projektjét, - mely az Európai Bizottság támogatásával jött létre. 
A MIMR projekt célja, olyan távoktatási képzési program kidolgozása, mely elősegíti a funkcionális analfabéta személyek alap- és általános készségeinek fejlesztését.

A képzés 5 modult tartalmaz:

  1. Írás és olvasás
  2. Számolás
  3. Számítástechnikai képességek
  4. Vállalkozás
  5. Angol nyelv

Amennyiben többet szeretne megtudni a MIMR projektről, kérjük keresse fel a projekt internet oldalát vagy töltse le a MIMR rövid ismertetőjét!

Projekt weboldal
Bemutatkozó letöltése
Kövessen bennünket!

Ballagás 2016
12/A, 11/C



MŰVELTSÉGI VETÉLKEDŐ, FÖLD NAPJA ÉS SZAVALÓVERSENY, TAMBAVERSENY EREDMÉNYEK:

Összetett verseny első helyezett:  11 a.
második helyezett: 9 b.
harmadik helyezett: 9 a. és 10 c.
Szavaló első helyezett:  Harmati Márk 9 b.
második helyezett: Péter Zsuzsanna 9 a.
harmadik helyezett: Hager Mercedesz 9 b

 

Tamba 5-6. évfolyamos korcsoport

I. Bujdosó Gergő
II. Bíró Péter Levente 
III. Ténai Dávid
IV. Kovács Pál Roland

 

Tamba 7-8. évfolyamos korcsoport

I. Demeter Domonkos
II. Boros Dávid
III. Szur botond
IV. Horváth József


FELVÉTELI Jegyzék

 

Informatika
101-es kód

Rendészet
103-as kód

Asztalos
105-ös kód

Közgazdaság
102-es kód

Eladó
104-es kód


Szívből gratulálunk Imre Katalin tanárkollégánk szakmai elismeréséhez!!

AZ EÖTVÖS-NAP EREDMÉNYEI


Főzőverseny győztese a 10/C osztály.

Csapatverseny 
I. helyezettje 11. A osztályból (Tóth Imola Lola, Szerdahelyi Szimonetta, Janovecz Éva) 
II. helyezettje 12. A osztályból (Gomola Dávid, Mike Alex, Sikura Bálint) 
III. helyezettje 10. A osztályból (Keresztesi Zsolt, Volentér Krisztián, Sikura Botond)

Gratulálunk!

 


kapcsolatElektronikus Napló

Facebook
Youtube