Eötvös LogoÉrdi SzC Eötvös József SzakképzĹ‘ Iskolája OM203036 GYÁL Erdősor u 65

Esemény Naptár

Műveltségi vetélkedő, Föld Napja és szavalóverseny, tambaverseny eredmények:

Összetett verseny első helyezett:  11 a.
második helyezett: 9 b.
harmadik helyezett: 9 a. és 10 c.
Szavaló első helyezett:  Harmati Márk 9 b.
második helyezett: Péter Zsuzsanna 9 a.
harmadik helyezett: Hager Mercedesz 9 b.

Tamba 5-6. évfolyamos korcsoport

I. Bujdosó Gergő
II. Bíró Péter Levente
III. Ténai Dávid
IV. Kovács Pál Roland

Tamba 7-8. évfolyamos korcsoport

I. Demeter Domonkos
II. Boros Dávid
III. Szur botond
IV. Horváth József



FELVÉTELI Jegyzék

 

Informatika
101-es kód

Rendészet
103-as kód

Asztalos
105-ös kód

Közgazdaság
102-es kód

Eladó
104-es kód


Szívből gratulálunk Imre Katalin tanárkollégánk szakmai elismeréséhez!

Tájékoztató a 2016/2017. évi
tankönyvrendelés menetéről

  • Ingyenes tankönyvet az iskola által kiadott „Igénylőlappal” lehet kérvényezni.
  • Az igénylőlaphoz csatolni kell érvényes igazolást is, mely lehet szakorvos, szakértői, családi pótlék, Magyar Államkincstár, illetve rendszeres gyermekvédelmi kedvezmény érvényes határozata.
  • Az „IgénylĹ‘lapot és az igazoló iratokat 2016. június 10-ig kérjük visszajuttatni iskolánk titkárságára
  • Szülök részére kialakított felület (www.szuloifelulet.kello.hu). A felület használata nem kötelező - itt lehet megtekinteni a fizetĹ‘s diákok tankönyvrendeléseinek pénzügyi követését a rendezés céljából.
  • 2016. augusztus 22. – szeptember 15 pótrendelés leadás
  • 2016. szeptember 21 – től pótrendelés kiszállítása
  • Befizetési idĹ‘szak: 2016 augusztus 3. – szeptember 15. között
  • Befizetés módjai: készpénzben, bankkártyával vagy iskolakezdési utalvánnyal a Magyar Postánál, banki átutalással, bankkártyával online a szülői felületen keresztül

Április 22-én a Művetségi vetélkedő keretében SZAVALÓVERSENY lesz.
Szabadon választott verssel lehet indulni, de a kiválasztott verset egyeztessétek Wittmann–Kozma Hanna magyartanárral!


Az Eötvös-nap eredményei


Főzőverseny győztese a 10/C osztály.

Csapatverseny
I. helyezettje 11. A osztályból (Tóth Imola Lola, Szerdahelyi Szimonetta, Janovecz Éva)
II. helyezettje 12. A osztályból (Gomola Dávid, Mike Alex, Sikura Bálint)
III. helyezettje 10. A osztályból (Keresztesi Zsolt, Volentér Krisztián, Sikura Botond)

Gratulálunk!


KapcsolatElektronikus Napló

Facebook
Youtube